Komiks pochodzi ze strony www.joemonster.org i jest autorstwa Kismetha.Roman: Nudzi mi się...Roman:Posiedzenia nie są już takie jak kiedyś. Lepper się zmienił. Nie ma blokad mównicy. Nuda. Nawet komórka nie smakuje już tak jak dawniej...Roman: Co by tu wymyślić...Roman: Mam pomysł! Zagramy w "papier, kamień nożyczki"!Roman: Ale jestem zajebisty! Jak ja coś wymyślę to...
Roman: Słuchaj, Jaro... tego... nooo... może też byś zagrał w "papier, kamień, nożyczki"...Samemu tak jakoś niemrawo.
Jaro: Nie no, Romo, chyba cię pie***oli. Jesteśmy w sejmie, czaisz? W SEJMIE!Roman: Ale, Jaro... słuchaj. Endrju też gra. Będzie fajnie!
Jaro: Ech, Lepper... ten ciul ciągle czituje. Jak grałem z nim w Chińczyka to mnie ze cztery razy wy***ujał. Zastanowię się.Roman: Endrju, ku***wa, proszę cię nie oszukuj tym razem, bo znowu będziemy całą kadencję się nudzić...Lepper: Spoko Roman! Dla ciebie wszystko.Roman: Elo Jaro. Lepper mówi, że nie będzie oszukiwał. To jak gramy?
Jaro: O! To mnie się podobie. W takim razie chętnie zagram. Już przywdziałem nawet moje okularki a'la Top-Gun. Ten Roman to nie jest jednak taki tłumok na jakiego wygląda. Wiedziałem, że trza dać chłopakowi szansę.Kazio: Ej, a ja? Mogę zagrać?Roman: Ty to siedź cicho... nie nadajesz się. Może potem.Roman: No dobra chopaki! Kaman, zaczynamy!Lepper: Kamień!Roman: Kamień!Jaro: Dwa papiery!Roman: Jaruś. No co ty. Chyba cię powaliło. Jakie dwa papiery.
Lepper: Oj tam, Romek, gramy od nowa. Prezesowi można raz wybaczyć...Roman: Dobra. Dla Jareczka wszystko. Papier!Lepper: Kamień!Kazio: Nożyczki.Jaro: Dwa kamienie...Roman: No co on znowu odpierd*la...Lepper: Jarek, słuchaj, tak nie można. Nie ma dwóch papierów, dwóch kamieniów ani dwóch nożyczków.Jaro: Mnie jest dwóch i papierów też będzie dwóch.

www.carnivor.zh.pl